Artek Alüminyum ISO 9001:2008

Kurumsal

Vizyonumuz

Artek Alüminyum olarak, kurulduğumuz günden bu yana ilk günkü inanç, heyecan ve kararlılığımızı koruyarak güvenilir adımlarla geleceğe doğru yürümekte, Sektör içinde oluşturduğumuz prestij ve güveni, yöneticisinden işçisine kadar tüm çalışanlarımızın üstün çabalarıyla korumaya ve yükseltmeye çalışmaktayız.

Tavsiyenin en etkili reklam olduğuna dair var olan inancımızla birlikte dürüstlük, üründe ve hizmette kalite, zamanında teslimat, saygı, güven , sosyal sorumluluk ve ekip çalışması gibi ilkelerin bizi var eden değerler olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Öncelikli amacımız gelenekselliğe duyulan saygıyla teknolojiyi , estetikle kalıcılığı, modernizasyonla işlevselliği sentezleyerek maksimum kalitede ve ekonomik çözümler sunmak, aldığımız tüm projeleri profesyonelce uygulayarak hayata geçirmektir.
Misyonumuz

Artek Alüminyum 1975 yılından bugüne yarım asırlık köklü geçmişi ve tecrübesi ile hem yurt içi hem yurt dışı faaliyet alanlarında sizlere daima kalite ve güvenilirliği sunmayı taahhüt eder.

Siz de Artek Alüminyum'un alüminyum profil kalitesi tanışmak ve AR-GE faaliyetlerini yürüttüğünüz yeni ürünlerinizin kalıp tasarımlarını yaptırmak için hemen bizi arayın.

Muhtelif Profiller

Alüminyum Boru

Alüminyum Boru

Alüminyum Çubuk

Alüminyum Çubuk

Alüminyum Lama

Alüminyum Lama

Alüminyum Köşebent

Alüminyum Köşebent